آژانس دیجیتال مارکتینگ دیجیتال ویژن

برگ برنده در بازاریابی دیجیتال نسبت به بازاریابی سنتی، وجود داده های دقیق و قابل اندازه گیری است و ما در تحلیل و بررسی داده ها شماره یک در کشور ایران هستیم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ دیجیتال ویژن

مهمترین وظیفه مدیران ارشد هر مجموعه ای، تصمیم گیری درست و هوشمندانه است و این زمانی امکانپذیر خواهد بود که مشاوران شما تحلیل های درستی بر روی داده ها داشته باشند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ دیجیتال ویژن به عنوان مشاور شما در امور بازاریابی دیجیتال این تعهد را به شما میدهد که در کنار تجربه با ارزش از همکاری با بهترین برندها و سازمانها؛ بهترین و دقیقترین تحلیل ها و بررسی ها را داشته باشد تا بدون کمترین ریسک تصمیمات خود را بگیرید و هوشمندانه برای بخش دیجیتال مارکتینگ خود سرمایه گذاری کنید.

چرا ما انتخاب درستی برای شما هستیم

تنوع خدمات

ما شما را از هر مجموعه دیگری بی نیاز میکنیم و با پکیج بندی های متنوع هزینه ها را میشکنیم

معرفی تمام خدمات

برند سازی

برای برند شما هویت می سازیم و آنرا به شهرت می رسانیم.

Untitl3432ed-2

طراحی سایت

سفارش طراحی سایت با وردپرس و لندینگ پیج

سئو سایت

دستیابی به لینک اول گوگل در کمترین زمان با مناسبترین هزینه

سیستم مدیریت و ادمین

مدیریت کامل بازاریابی دیجیتال شما را انجام میدهیم با ارائه گزارش و تحلیل های دقیق

تولید و بازاریابی محتوا

با کیفیت ترین سیستم تولید محتوا بر اساس الگوریتم های گوگل و اینستاگرام

تبلیغات سایت، گوگل، اینستاگرام

سریعترین سیستم انتشار تبلیغ با جامعه ای بزرگ و متنوع از رسانه های تبلیغاتی و مخاطب

بهینه سازی نرخ تبدیل

ما شماره یک بهینه سازی نرخ تبدیل ایران هستیم، ما رشد نمودارها را چند برابر میکنیم

مشاوره و منتورینگ

ارائه خدمات مشاوره و منتورینگ در انواع خدمات و زیر مجموعه های دیجیتال مارکتینگ

تجربه حرفه ای

با بهترین ها کار کرده ایم، تجربه ما جلوی تکرار دوباره اشتباهات را میگیرد

نمونه کار ها

سرمایه گذاریی تضمین شده

آژانس دیجیتال مارکتینگ دیجیتال ویژن با 2 سال سابقه خود در زمینه وردپرس و طراحی سایت این قول را به شما میدهد تا بهترین خدمات را به شما دهد و با محیط کاربری ساده و راحت و بدون هیچ مشکلی با تیم ما مشاوره بگیرید و از تمامی قیمت های طراحی سایت ما باخبر شوید تحویل و تکمیل سایت شما به بازه زمانی 4 یا 10 روزه است و  برای دریافت مبلغ به شما یک فایل ورد داده میشه و طبق اون تاریخ مبلغ واریز میشه  و اگر سایت مدنظرتان نبود مبلغ مرجوع میشه  یا پس داده میشه . دیجیتال ویژن سایتتو به ما بسپر !!

کارشناسان متخصص

شما در کنار خود یک تیم باهوش، با تجربه و خلاق دارید که برای هر چالشی در این مسیر آماده اند و در هیچ ثانیه ای احساس کمبود در هیچ زمینه ای حس نخواهد شد. ما متخصصترین های دیجیتال مارکتینگ را گرد هم آورده ایم.

پشتیبانی بلند مدت

خدمات خوب یعنی پشتیبانی خوب، قرار نیست بعد از تمام شدن قراردادتان در مسیر دیجیتال مارکتینگ تنها بمانید، ما تا هر زمان شما باشید در کنارتان خواهیم بود، هنوز هم برای مشتریان 10 سال پیشa خود مطالب آموزشی میفرستیم و دانش آنها را به روز میکنیم.

حمایت استارت آپ ها

استقبال ، سرمایه گذاری و مشارکت در طرح های جامع دیجیتال مارکتینگ و استارت آپ های کاربردی و زود بازده قسمت مهمی از آژانس دیجیتال مارکتنیگ دیجیتال ویژن می باشد و ما بسیاری از تجربه های خوبمان را از همکاری با استارت آپ ها داریم.

ارائه پکیج

برای برآورده ساختن تمام نیازهای مشتریانمان، پکیجی کامل از تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ را ارائه میدهیم. پکیجینگ کردن خدمات باعث شکسته شدن قیمتها شده و شما با مبالغ کمتر خدماتی بیشتر دریافت خواهید کرد.

اعضای تیم ما

آژانس دیجیتال مارکتینگ دیجیتال ویژن  با ایجاد فضایی پویا، استارت آپی و صمیمی توانسته شرایطی را فراهم آورد تا همکاران به دور از حاشیه و با آرامش خیال برای پیشرفت مجموعه و مشتریان عزیزمان تلاش کنند و خوشبختانه این زیرساخت باعث شده بتوانیم همکارانی جوان و پویا را جذب کنیم که در کارشان متخصص و بهترین هستند.

مهدیارمقام

مهدیارمقام

طراح سایت وب هاستینگ
مرصاد واحدی

مرصاد واحدی

طراح سایت
حامد رجبی

حامد رجبی

تیم طراحی سایت
کارمند 2

کارمند 2

تیم فنی

ارزشها و ماموریتهای آژانس دیجیتال مارکتینگ دیجیتال ویژن

آژانس دیجیتال مارکتینگ دیجیتال ویژن  تمام تلاش خود را میکند تا شما تجربه یک همکاری تاثیر گذار و عالی را در کنار ما داشته باشید. موفقیت در دنیاری دیجیتال مارکتینگ تصاعدی و بسیار لذت بخش است، اعداد و ارقام درآمدی در این فضا فوق العاده زیاد و غیر قابل باور است که اگر با یک همکاری عالی و بدون نقص و نتیجه محور همراه شود تجربه ای عالی و فراموش نشدنی خواهد بود.

معنی واقعی خدمات در پشتیبانی آن خلاصه میشود، خدمات خوب، خدماتی است که مشتری بداند تا مدتها اگر مشکلی در خدمات دریافتی بود میتواند سوالات و نیازهای خود را برطرف کند و جایی برای رجوع وجود دارد. آژانس دیجیتال مارکتینگ دیجیتال ویژن هیچوقت مشتریانش را تنها نمیگذارد حتی اگر قرارداشان با ما تمام شده باشد.

همیشه افرادی به ثروت خیلی زیاد در فضای آنلاین دست پیدا میکنند که نوآوری داشته اند، ما با داشتن همکارانی در خارج از ایران همه در حال پژوهش و ارتقا دانش خود در زمینه دیجیتال مارکتینگ هستیم تا بتوانیم راهکارهایی نوین به مشتریانمان ارائه دهیم. در بازار کار ما خلاقیت برگ برنده است و خلاقیت تنها با آموزش دیدن و پژوهش روند موفقیت دیگران حاصل میشود و ما پیوسته در حال آموزش و ارتقا هستیم.

ارزش هر برند به مشتریهای ثابت آن برند هست، ما پیوسته در پی یافتن راهکارهایی نوین و تاثیر گذار بر روی بیزینسهای مشتریان ثابتمان هستیم و حتی زمانی که از خدمات ما در حال استفاده نیستند جدیدترین روشها بازاریابی آنلاین را برای آنها ارسال میکنیم تا در صورتی که تمایل داشتند بتوانند بیشتر از پیش رشد کنند.

ارزش هر برند به مشتریهای ثابت آن برند هست، ما پیوسته در پی یافتن راهکارهایی نوین و تاثیر گذار بر روی بیزینسهای مشتریان ثابتمان هستیم و حتی زمانی که از خدمات ما در حال استفاده نیستند جدیدترین روشها بازاریابی آنلاین را برای آنها ارسال میکنیم تا در صورتی که تمایل داشتند بتوانند بیشتر از پیش رشد کنند.

ما معتقدیم که یادرگیری همیشگی جادو میکند و پیوسته در دوره ها و همایشهای آموزشی مختلف شرکت میکنیم. البته ما دوست داریم هر چه یاد گرفته ایم را نیز با مشتریانمان به اشتراک بگذاریم تا آنها هم از آموخته های ما استفاده کنند به همین دلیل دانشمان را به صورت پست های جدید در سایتمان قرار میدهیم یا از طریق ایمیل برای مشتریها ارسال میکنیم.

درخواست تماس

در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، اطلاعاتتان را از طریق فرم برای ما ارسال کنید.